İPhone için BMT Orijinal 5 adet/çok Üstün Kaliteli Pil %100 Kobalt Hücre Tİ CPU 1810mAh 3.82 V 6 4.7" 6G yedek 0 çevrimi

Stok durumu:
Stokta var

Etiketler: Cep Telefonu Pilleri, Ucuz Cep Telefonu Pilleri, İPhone için BMT Orijinal 5 adet/çok Üstün Kaliteli Pil %100 Kobalt Hücre Tİ CPU 1810mAh 3.82 V 6 4.7" 6G yedek 0 çevrimi.

  ₺269.45
Miktar:
 • Kalite Belgelendirme: CE,UL,PSE
 • Apple Modeli: 6 iPhone
 • Marka Adı: Bamyoyo
 • Uyumlu Marka: APPLE
 • (MAh)pil Kapasitesi: 1801mAh-2200mAh
 • Orijinal ya da Değil: Uyumlu
 • Model Numarası: BMTİ6GSQ

 • Paket Boyutu: 25cm x 25cm x 4cm (9.84in x 9.84in x 1.57in)
 • Paket Ağırlık: 0.1kg (0.22lb.)
 • Ünite Tipi: (5 adet/lot)lot

Ürün Satın Almalısınız Neden 5 Sebep:

- Tüm Ürün Payı 1 Yıl Garanti

- 100% Sevkiyat Öncesi Test

- Biz fabrika üreticisi

Pil alanında 4 yıldır profesyonel

- 365 Gün politika ve Ücretsiz Kargo Dönüş her İki yönde

Maddenin nasıl görünüyor?

Sen 6G, %100 Kobalt hücre ve Tİ CPU KAYDETMEDE için 2 Yıl Garanti ile Üstün Kalite Pil satın alıyor.

ABC mobile pil ile ilgili bilgi:

Temelde, mobil pil üç bölümden tarafından birleştirilmiştir:

1. (Pil hücre)çekirdeği

2. (SINIRLANDIRILMIŞTIR)koruma kurulu

3. Flex kablo.

İyi bir performans pil hem çekirdek ve koruma kurulu bağlıdır. Temel olarak hücre mAh ölçülür. Yüksek mAh olan yüksek güç anlamına gelir. Koruma kurulu aynı bir musluk suyu gibi. Elektrik akımı ve gerilimi kontrol. Ama KAYDETMEDE kurulu akıllı bir İC Bayan durumda, bu kadar hızlı bazı müşteriler güç kaybının şikayet neden olan elektrik akımı düzgün bir şekilde kontrol edebilirsiniz. Bu durumda müşteri pilin PCB kalitesini ayırt etmek için öğrenmek gerekir, aksi takdirde tüm pil aynı olduğunu tahmin etmiştim. Çekirdek ve Yönetim Kurulu her neyse, çok iyi bir pil için de önemlidir.

BMT ağırlıklı olarak farklı kalite türleri aşağıda 6G için satıyor:

--1 No.- ( 100% Orijinal Pil )------ -------m 2015 veya 2016 yılında anufactured. Asla demonte edilebilir. Yeni telefon çıkarmış ya da akıntı ne kadar var. Her Batarya farklı pil seri num ve farklı hücre serisi sayı vardır. Akünün arkasındaki QR kodunu(UYGULAMA) ı-nigma tarafından tarayabilir. Pili demonte zaman KAYDETMEDE ve Hücre lazer kaynaklı, ve hücreden KAYDETMEDE ve herhangi bir yeniden göstergesidir kablo flex için SINIRLANDIRILMIŞTIR olacak. Mükemmel görünüm. Eğer gerçekten %100 Gerçek Pil anlamak(6G-8P) pilin üstünde ne olduğunu bilmeli.

2 -No.- ( Üstün Kalite )------ -------2017 veya 2018 anufactured, ABD Texasİnstruments IC ile SINIRLANDIRILMIŞTIR gemide monte M. 6G için en iyi Yedek Batarya var. (4) Maded %100 Kobalt değil Ni Co Mn:4:2 malzeme. Tüm pil kapasite değerlendirme süreci tüm pil yapmak için yaptı 1810mAh tam Kapasite ya da daha fazla. 800-1000 ömrü. 0 Döngüsü. Neatural baskı. Mükemmel görünüm.

2017 veya 2018 anufactured 3 -No.- ( Normal Kalite )------ -------M, Normal kalite hücre Kopyalama PCB Kurulu ile toplandı. Sıfır Döngüsü. Tüm pil kapasite değerlendirme süreci tüm 1810mAh pil tam Kapasite olduğundan emin olmak için yaptı.3 00-500 ömrü. 0 Döngüsü. Neatural baskı. Mükemmel görünüm.

Pil Özellikleri:

KAYDETMEDE Özellikler:

Şarj ve deşarj eğrisi:

-Diğer tedarikçi pil hücre en sakın (3.7 V)-CO2 yeterince Li değil hücrenin hammadde nedeniyle UL sertifikalı geçebilir. Yerine 2 4 4(Ni Co Mn::) Li-NiCoMn alabilirler. BMT şirketin pil tam Li-CO2 malzeme ve pass UL de belgeli. 2 4 4(Ni Co Mn::) Li-NiCoMn yapılmış bir pil hücresi kullanarak sonuç ne olacak ? Cevap: pil hücre sadece birkaç ay için son ve Ama sonra çalışmamaya olabilir. Ama yapılan tam Li-(3.7 V) CO2 pil hücre için, yıllarca sürebilir.

Sertifikalı Pil:

Bamyoyo Şirketi satar pil kalitesi konusunda özellikle hassastır. Tüm piller bizim standartları ve üretim işlemleri için kesinlikle uygun. Uygunluk belgesi ile uyumlu piller.

Pil Üretimi için bazı önemli noktalar:

1.Bamyoyo pil kapasitesi sınıflandırma kabin sınıflandırma, sınıflandırma 8 saat sonra, akü verileri, iPhone pil kapasitesi kapasitesine göre tarama kapasitesi, doğru okunması kapasitesi Standart değilse silinecektir. Bildiğiniz gibi şu ana kadar tüm akü üreticisi tek tek hücre sınıflandırma olacak, bunların çoğu daha yüksek işçilik maliyeti ve zaman alıcı nedeniyle ramdom bir kontrol yapacağız. Piller’ bizim kalite diğerlerine göre daha kararlı olmasıdır.

2.Yakıt pili Texas Instruments yazılım ile kapsamlı bir inceleme sürüyor. PCB üzerindeki tüm iletişimi veri Telefonla bağlantısı olmalı çünkü iPhone pil, diğer cep pil farklıdır. Texas cihazın pil yönetim yazılımı test etmek için iyi bir neden Texas Enstrüman iPhone pil için CPU tasarımı bu.

3.Çalışma ekibi üyesi Harding. Pil kalite her şey bizim. Üyelerimizin hepsi yüksek kaliteli piller arzı sağlamak için hiçbir çaba yedek. Eğer ilgileniyorsanız daha fazla FB Sayfa BMTbattery sitemizden öğrenebilirsiniz.

Ticaret gösterisi bazı Resimler:

Ne dediler ?

Nasıl Yardımcı Olacağız ?

- Parça 4 Yıl Nişan ve aksesuarları alan.

- Her zaman Burada Sizin için Satış Sonrası Sorun.

- Cevap 3 saatten 24 saat içinde Online ya da E-posta - 6 saatte.

Değerlendirmenizi yazın!

  1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Kalite
Fiyat

İlgili ürünler