En GOİP4-GoİP_4 portları gsm voıp gateway/Voıp gsm gateway / ıp GoİP4 gsm ağ geçidi desteği SIP/H. 323/toptan

Stok durumu:
Stokta var

Etiketler: sıp blackberry, sıp java, sıp server, Ucuz sıp blackberry, Yüksek Kaliteli sıp java, Çin sıp sunucu Tedarikçiler.

  ₺1 075.84 ₺1 132.46
Miktar:
 • SİMs desteklenen: 4
 • kanal: 4
 • Marka Adı: vtelecom
 • GSM Band: Bandı 1800 GSM850/900//
 • Menşe yeri : Guangdong, Çin (Anakara)
 • Model Numarası: GOİP4
 • -SIP&Bizim yerleşik: Evet
 • IMEI Değiştirilebilir: Evet
 • Yazın: 4 Sims ile Sıp VOIP GSM Ağ Geçidi
 • Destek VPN Şifreleme: Evet

 • Ünite Tipi: parça
 • Paket Ağırlık: 1.0kg (2.20lb.)
 • Paket Boyutu: 36cm x 21cm x 8cm (14.17in x 8.27in x 3.15in)

Orijinal ÇİFT GSM VoIP Ağ Geçidi(4SİMs)

Model: GoİP4

Genel Bilgiler:

GoİP4 GSM VoIP Geçit yolu olmadan IP ve GSM şebekesi arasında doğrudan yönlendirme sağlar

MUHTEMELEN bir bağlantı noktası ya da klasik telefon ağı kullanımı.GSM şebekesi ve VoIP ağına bağlanması

sorunsuz bir şekilde yeni poducts. Cep telefonu SIM kart cihaza takılı olacak ve GoİP4 kullanıcılar

GSM şebekesi üzerinden araç aligh elde edilebilir.Bu add-SIP ve H. 323, yapılandırma

esneklik. SIP elektrik ekran numaraları geldiğinde iyice kullanılabilir. Bu GoİP4 ile

VoIP kullanımı büyük ölçüde uzun mesafe ve dolaşım ücretleri üzerinde önemli bir tasarruf geliştirilmiştir.

1. Bağlantı şeması:

1) Ethernet Switch/Router, DSL modem veya diğer ağ erişim donanımı Ethernet için bu bağlantı noktasını Bağlayın LAN. 2) PC bu bağlantı noktası için bir bilgisayar veya başka bir ağ aygıtı Bağlayın. (DC/2a) 3) GÜÇ bu güç jack sağlanan 12 V/2a Adaptör Bağlayın. 4) Varsayılan fabrika GoİP4 sıfırlamak için bu düğmeye Basın Sıfırlayın. 2. Ürün fotoğrafları 3 göster. (IP V6 otomatik uyum) ITU protokolü TCP/IP V4-T H. 323 V4 Standart .2250 V4 Standart H. 245 Uygulaması Standardı H. 235 StandardMD5,HMAC-SHA1 ITU-T G. 711 alaw/ulaw, G. 729A, G. 729AB, G. 723.Teknoloji SIP V2 güvenlik Duvarı Üzerinden 1 Ses Kodek RFC1889 Gerçek Zamanlı Veri İletimi Özel-Pass.(Dışarı MD5 kullanarak bant BEKLEMEYE Röle 4: RFC 484 ve SIP Inf Kullanıcı Hesabı kimlik doğrulaması DNS)-(ICMP) PORTAGE, Müşteri Hiper Metin Aktarım Protokolü (HTTP), Dinamik Ana bilgisayar Yapılandırma Protokolü (DHCP) Etki alanı Adı Sistemi Ethernet (AP) (PAP) PPP kimlik Doğrulama iletişim Kuralı Internet Denetim İletisi Protokolü üzerinde NAT (ŞOK) Web üzerinden UDP 0 Standart Basit Geçişi-baz Yönetimi PPP. Yazılım Özellikleri-HTTP Web Sunucu Program Arama-NAT Broadband Router İşlevleri İstemci DHCP Server Ürün Bilgisi DHCP İnşa OS LİNUX satırı yükseltme klasik telefon Arayan aktarma SMS 5 ou çağrı Desteklenen(Grup Modu) Multi_devices İşbirliği Modu Desteklenen kullanıcı hesabı için Kullanıcı Hesabı otomatik çağır Desteklenen Desteklenen Çoklu Dil Desteği iletmek KİMLİĞİ. DC/2a +-10% Giriş AC100V AC240V GSM Modülü Tip: Varsayılan 900/1,800 M İsteğe bağlı 850/1900M Tüketimi: Maksimum 5 W LED: ÇALIŞMA, GSM, LAN, PC,GSM Ağ bağlantı Noktaları: 1 RJ-45; Desteklenen NAT 100/10BASE-T Ağırlık :900 Gram Tam Çalışma Sıcaklık ayarı: 0 Çalışma Nem oranı : 40-90 Değil Pıhtılaşmış Renk donanım ve Parametreleri İşlemci donanım Özellikleri Özellikleri: ARM9E 133 MHz DSP:VPDSP101-4 100 MHz RAM :16 Flash :4 Güç:: Gri GSM SIM Bağlantı Noktaları: 4 VoIP Kanalı : 4

6. Uygulama örneği:

Müşteri Hizmetleri için A1: Gelen Çağrı Merkezi

1.Gelen çağrı merkezi firması tarafından tüketicilerden gelen Ürün Destek veya sorular ve yönetmek için işletilmektedir.

2.Bu uygulama, kullanıcıların tek bir telefon numarası aracılığıyla arayabilir gerektirir. Her GSM kanal GoİP kendi telefon numarası vardır. Tek bir numara üzerinden arama ulaşabilmek için GoİPs telefon grup modunda bir ev sahibi olarak bir GoİP ve müşteri olarak diğerleri ile yapılandırılmalıdır.

3.Ana GoİP için gelen bir aramayı otomatik olarak telefon grubunda boşta GSM kanalı iletilir. Aramanın ardından bir çağrı görevlisi için bir VoIP bağlantısı üzerinden yönlendirilir.

4.Özellikle hücresel ağ içinde gelen çağrılarda ücretsiz olarak kullanılan önemli avantajları: Hızlı Kurulum, ölçülebilir, taşınabilir, düşük sistem maliyeti, düşük işletme maliyeti.

Çağrı Merkezi Giden Telemarketing / fuhuştan A2:

1.Giden çağrı merkezleri normalde telemarketing, vakıf veya siyasi bağış talep ve borç toplama vb için çalışır.

2.Bu uygulama, sadece giden çağrılar yapılır. GoİPs SIP istemcileri için SIP sunucu / IP PBX SIP Trunk olarak kayıt veya SIP Sunucu / IP PBX yönlendirilmiş çağrıları kabul etmek için yapılandırılmış olabilir.

3.Önemli avantajları: Hızlı Kurulum, taşınabilir, ölçülebilir, düşük sistem maliyeti, düşük işletme maliyeti.

Değerlendirmenizi yazın!

  1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Kalite
Fiyat

İlgili ürünler